REZULTATI

Rezultati 3.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2024

Zmajev log 18.05.2024

– Jekleni izziv

1.MESTO  Vičar Simon              461,49

2.MESTO  Maguša Roman       486,80

3.MESTO  Župec Alen               505,84

4.MESTO  Aladič  Elemir          531,20

5.MESTO   Marko Vogrin          583,72

6.MESTO  Dajčman Gašper      653,95

7.MESTO  Kmetec Dejan           702

8.MESTO  Režonja Andrej        860,99

9.MESTO  Osterc Primož         1332,43

10.MESTO Kuzminski Miran   1458,09

Rezultati 200m VK Puška optika

Zmajev log 18.5.2024

1.MESTO Kmetec Dejan         138

2.MESTO Vertot Mitja            135

3.MESTO Aladič Elemir          123

4.MESTO Režonja Andrej      119

5.MESTO Vogrin Marko         118

5.MESTO Vičar Simon            118

7.MESTO Dajčman Gašper    115

8.MESTO Maguša Roman       93

Rezultati 2.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2024

Zmajev log 20.04.2024

-IZPADANJE

1.MESTO Župec Alen

2.MESTO Maguša Roman

3.MESTO Fleischmann Uroš

4.MESTO Simon Vičar

5.MESTO  Marko Vogrin

6.MESTO Dejan Kmetec

7.MESTO Miroslav Janžekovič

8.MESTO Miran Kuzminski

Rezultati 100m VK Puška optika

Zmajev log 20.4.2024

1.MESTO Maguša Roman      134

2.MESTO Kmetec Dejan        133

3.MESTO Dajčman Gašper    131

4.MESTO Vičar Simon              131

5.MESTO Vogrin Marko          121

 

Rezultati 1.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2024

Zmajev log  23.03.2024

-Taktični preizkus

1.MESTO Fleischmann Uroš        389,79

2.MESTO Župec Alen                    417,80

3.MESTO Dajčman Gašper          446,13

4.MESTO Kmetec Dejan              449,84

5.MESTO  Maguša Roman           457,88

6.MESTO Vičar Simon                  459,27

7.MESTO Vogrin Marko               460,74

Strelska tekma-12.NOČNA TEKMA 23.12.2023 je uspešno izpeljana!

Čestitamo tekmovalcem za uspeh!

Strelska tekma 300m(Liga Snajper) 9.12.2023 uspešno izpeljana!

Strelska tekma 200m(Liga Snajper)18.11.2023 uspešno izpeljana!

Strelska tekma 100m(Liga Snajper) 4.11.2023  uspešno izpeljana!

Strelska tekma “EL PRESIDENTE”

7.10.2023

Tekma izpeljana,kolajne podeljene!

Vabljeni na naslednjo tekmo!

Rezultati 100m VK Puška optika

1.MESTO Maguša Roman      138

2.MESTO Vičar Simon           122

3.MESTO Kmetec Dejan         96+

4.MESTO Dajčman Gašper    96

5.MESTO Vogrin Marko         69

6.MESTO Arnuš Branko         13

Rezultati 6.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2023

Kokolajnščak 20.05.2023

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen                  100,67

2.MESTO Fleischmann Uroš     108,59

3.MESTO Vičar Simon                117,5

4.MESTO Kmetec Dejan            121,55

5.MESTO Vogrin Marko             130,54

6.MESTO Maguša Roman         136,85

7.MESTO Uratnik Andrej          141,68

8.MESTO Dajčman Gašper      234,75

9.MESTO Arnuš Branko            547,95

Rezultati 5.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2023

Kokolajnščak 8.04.2023

-Taktični preizkus izpadanje

1.MESTO Fleischmann Uroš

2.MESTO Lovenjak Alen

3.MESTO Kmetec Dejan

4.MESTO Fleischmann Bernarda

5.MESTO Kamenšak Jožef

6.MESTO Vogrin Marko

7.MESTO Uratnik Andrej

8.MESTO Maguša Roman

 

Rezultati 4.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2023

Kokolajnščak 18.03.2023

-Taktični preizkus

1.MESTO Fleischmann Uroš           140,93

2.MESTO Lovenjak Alen                 168,55

3.MESTO Fleischmann Bernarda 170,27

4.MESTO Maguša Roman               171,75

5.MESTO Uratnik Andrej                193,23

6.MESTO Kmetec Dejan                 203,47

7.MESTO Vogrin Marko                  272,80

Rezultati 3.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2023

Kokolajnščak 18.02.2023

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen

2.MESTO Lovenjak Alen

3.MESTO Fleischmann Bernarda

4.MESTO Kmetec Dejan

5.MESTO Vogrin Marko

6.MESTO Fleischmann Uroš

7.MESTO Janžekovič Miro

 

Rezultati 2.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2023

Kokolajnščak 04.02.2023

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen

2.MESTO Fleischmann Bernarda

3.MESTO Kmetec Dejan

4.MESTO Arnuš Branko

5.MESTO Fleischmann Uroš

Rezultati 1.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2023

Kokolajnščak 14.01.2023

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen

2.MESTO Fleischmann Bernarda

3.MESTO Vičar Simon

4.MESTO Kmetec Dejan

5.MESTO Vogrin Marko

6.MESTO Dajčman Gašper

7.MESTO Uratnik Andrej

8.MESTO Arnuš Branko

9.MESTO Fleischmann Uroš

Rezultati 11.Nočne tekme Kokolajnščak 2022

1.MESTO   Župec Alen

2.MESTO   Alen Lovenjak

3.MESTO   Dejan Kmetec

4.MESTO   Marko Vogrin

5.MESTO   Gašper Dajčman

6.MESTO   Uroš Fleischmann

7.MESTO   Bernarda Fleischmann

8.MESTO   Janžekovič Miroslav

9.MESTO   Kristina Pail

Trening 29.10.2022 ob 10h.Puška in Pištola!

Trening 23.9.2022 ob 17h.Puška in Pištola!

Rezultati 6.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2022

Kokolajnščak 24.09.2022

-Taktični preizkus

1.MESTO Fleischmann Uroš             134,63                    12točk
2.MESTO Fleischmann Bernarda    174,05                    10točk
3.MESTO Župec Alen                         181,65                      8točk
4.MESTO Kmetec Dejan                    211,60                      7točk
5.MESTO Uratnik Andrej                  294,33                      6točk
6.MESTO Kristina Pail                        430,41                      5točk

Rezultati 5.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2022

Kokolajnščak 18.06.2022

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen                          84,35                     12točk
2.MESTO Vičar Simon                         96,18                    10točk
3.MESTO Fleischmann Uroš             102,42                    8točk
4.MESTO Lovenjak Alen                    137,09                     7točk
5.MESTO Janžekovič Mirko              283,55                    6točk
6.MESTO Kristina Pail                       372,94                     5točk
7.MESTO Fleischmann Bernarda    374,57                    4točke

Trening 15.6.2022 ob 17h.Puška in Pištola!

Rezultati 4.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2022

Kokolajnščak 28.05.2022

-Trening in VK Pištola 25m

1.MESTO Vogrin Marko                       143                    12točk
2.MESTO Župec Alen                           142                    10točk
3.MESTO Uratnik Andrej                      70                      8točk
4.MESTO Kristina Pail                            56                     7točk
5.MESTO Fleischmann Uroš                 50                     6točk
6.MESTO Fleischmann Bernarda         48                     5točk

Rezultati 3.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2022

Kokolajnščak 07.05.2022

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen                          274,88                    12točk
2.MESTO Lovenjak Alen                    464,61                    10točk
3.MESTO Forjan Darko                      504,27                      8točk
4.MESTO Vogrin Marko                     543,75                      7točk
5.MESTO Uratnik Andrej                   548,47                      6točk
6.MESTO Dajčman Gašper                553,77                      5točk
7.MESTO Kmetec Dejan                    637,57                      4točke
8.MESTO Arnuš Branko                    822,78                      3točke
9.MESTO Fleischmann Uroš            845,50                       2točki
10.MESTO Fleischmann Bernarda   857,33                      1točka

-Puška optika 100m

1.MESTO Lovenjak Alen        92
2.MESTO Župec Alen             85
3.MESTO Forjan Darko         79
4.MESTO Dajčman Gašper   70
5.MESTO Vogrin Marko        34
6.MESTO Arnuš Branko        26

Repetirno puško z gladko cevjo je s časom 3,94sec osvojil Župec Alen!

Čestitke zmagovalcu!

Rezultati 2.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2022

Kokolajnščak 23.4.2022

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen                           144,17                    12točk
2.MESTO Lovenjak Alen                     178,97                    10točk
3.MESTO Vičar Simon                        195,58                      8točk
4.MESTO Dajčman Gašper                282,69                      7točk
5.MESTO Uratnik Andrej                    291,89                      6točk
6.MESTO Janžekovič Miroslav          353,97                      5točk
7.MESTO Arnuš Branko                      647,18                     4točke
8.MESTO Fleischmann Bernarda      648,15
9.MESTO Fleischmann Uroš             650,50

Rezultati 1.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2022

Kokolajnščak 16.4.2022

-Taktični preizkus

1.MESTO Župec Alen                           190,19                    12točk
2.MESTO Lovenjak Alen                     210,52                    10točk
3.MESTO Kmetec Dejan                     231,74                      8točk
4.MESTO Vičar Simon                        257,97                      7točk
5.MESTO Forjan Darko                      272,87                      6točk
6.MESTO Koren Dušan                       297,71                      5točk
7.MESTO Janžekovič Miroslav          346,43                      4točke
8.MESTO Koren Melita                       564,15                      3točke
9.MESTO Fleischmann Uroš             DNF
10.MESTO Fleischmann Bernarda    DNF

Rezultati tekme VK Puška + Pištola,KOKOLAJNŠČAK  28.8.2021

PIŠTOLA 50m:

1.MESTO Fleischmann Uroš          93/5+
2.MESTO Lovenjak Alen                 93/4+
3.MESTO Vogrin Marko                    92
4.MESTO Župec Alen                         89
5.MESTO Kamenšak Jožef               86
6.MESTO Belič Leopold                    83
7.MESTO Fleischmann Bernarda   81
8.MESTO Jakopec Marjan               79
9.MESTO Forjan Darko                    74
10.MESTO Kmetec Dejan                73

PUŠKA OPTIKA 100m:

1.MESTO Belič Leopold        89
2.MESTO Lovenjak Alen       85
3.MESTO Kmetec Dejan       84
4.MESTO Jakopec Marjan    81
5.MESTO Župec Alen            75
6.MESTO Forjan Darko        68
7.MESTO Kamenšak Jožef   67
8.MESTO Vogrin Marko       47

Arhiv preteklih let

2021

Rezultati tekme VK Puška + Pištola,KOKOLAJNŠČAK  14.8.2021

 

1.MESTO Fleischmann Uroš          97,01

 

2.MESTO Vičar Simon                  100,86

 

3.MESTO Župec Alen                   105,33

 

4.MESTO Fleischmann Bernarda 138,37

 

5.MESTO Lovenjak Alen               168,08

 

6.MESTO Kmetec Dejan               175,73

Rezultati tekme VK Puška + Pištola,KOKOLAJNŠČAK  7.8.2021

1.MESTO Fleischmann Uroš        67,34

2.MESTO Župec Alen                   82,27

3.MESTO Vogrin Marko                83,41

4.MESTO Fleischmann Bernarda 88,01

5.MESTO Kmetec Dejan             117,89

6.MESTO Forjan Darko               120,88

7.MESTO Koren Dušan              129,31(+100)

Rezultati tekme VK Puška optika 100m 

Kokolajnščak 12.9.2020

1.MESTO Lovenjak Alen           93                   

2.MESTO Leopold Belič            92

3.MESTO Dajčman Gašper       91

4.MESTO Župec Alen                63

5.MESTO Kmetec Dejan           49

6.MESTO Jakopec Marjan        48

7.MESTO Urbanič Jernej          39                    

 

 

2020

Rezultati 4.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2020

Kokolajnščak 12.9.2020 

-Taktični preizkus

1.MESTO Fleischmann Uroš              89,64                     12točk

2.MESTO Lovenjak Alen                    114,40                    10točk

3.MESTO Vogrin Marko                     118,53                      8točk

4.MESTO Fleischmann Bernarda      127,26                      7točk

5.MESTO Forjan Darko                     130,67                      6točk

6.MESTO Župec Alen                       142,82                       5točk

7.MESTO Uratnik Andrej                  146,66                       4točke

8.MESTO Kmetec Dejan                  149,28                       3točke

 9.MESTO Jakopec Marjan              154,92                        2točki

10.MESTO Belič Leopold                161,06                        1točka

11.MESTO Dajčman Gašper           185,63                        0točk

Rezultati 3.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2020

Kokolajnščak 29.8.2020 

-Taktični preizkus

1.MESTO Lovenjak Alen               209,96                   12točk

2.MESTO Fleischmann Uroš        213,40                    10točk

3.MESTO Fleischmann Bernarda 261,79                      8točk

4.MESTO Vogrin Marko                305,02                      7točk

5.MESTO Jakopec Marjan            312,61                      6točk

6.MESTO Vičar Simon                 326,78                       5točk

7.MESTO Župec Alen                  357,34                       4točke

8.MESTO Forjan Darko                369,80                      3točke

 9.MESTO Kmetec Dejan             373,86                       2točki

10.MESTO Dajčman Gašper       407,92                       1točka

11.MESTO Janžekovič Miroslav  437,02                       0točk

12.MESTO Belič Leopold            506,68                       0točk

 

Rezultati 2.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2020

 

Kokolajnščak 6.6.2020 

 

-Taktični preizkus

 

1.MESTO Lovenjak Alen               237,10                    12točk

2.MESTO Kamenšak Jožef           251,60                    10točk

3.MESTO Fleischmann Bernarda 264,73                      8točk

4.MESTO Vičar Simon                  275,29                      7točk

5.MESTO Jakopec Marjan            306,03                      6točk

6.MESTO Uratnik Andrej              318,43                       5točk

7.MESTO Vogrin Marko               336,52                       4točke

8.MESTO Dajčman Gašper          343,74                      3točke

 9.MESTO Župec Alen                  358,91                       2točki

10.MESTO Belič Leopold             368,40                      1točka

11.MESTO Kmetec Dejan            383,57                       0točk

12.MESTO Urbanič Jernej            420,87                       0točk

 13.MESTO Koren Dušan              481,24                       0točk

Rezultati 1.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2020

 

Kokolajnščak 23.5.2020 

 

-IDPA

 1.MESTO Fleischmann Uroš         108,71                   12točk

 2.MESTO Lovenjak Alen               129,86                    10točk

 3.MESTO Fleischmann Bernarda 134,83                      8točk

 4.MESTO Vičar Simon                  139,61                      7točk

 5.MESTO Župec Alen                   156,47                       6točk

 6.MESTO Forjan Darko                168,23                        5točk

 7.MESTO Koren Dušan                169,88                        4točke

 8.MESTO Uratnik Andrej              172,60                        3točke

 9.MESTO Jakopec Marjan           184,18                         2točki

 10.MESTO Dajčman Gašper        193,24                       1točka

 11.MESTO Belič Leopold              216,89                        0točk

 

2019

Rezultati 6.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2019 -14.9.2019 

1.MESTO Vogrin Marko                  222,90     12točk

2.MESTO Vičar Simon                    242,88     10točk

3.MESTO Jakopec Marjan              294,72       8točk

4.MESTO Forjan Darko                   341,26      7točk

5.MESTO Lovenjak Alen                 381,11      6točk

6.MESTO Belič Leopold                  400,23       5točk

7.MESTO Uratnik Andrej                 443,40      4točke

8.MESTO Janžekovič Miroslav       499,74      3točke

 Rezultati 3.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2019

Kokolajnščak 9.3.2019

VK-Pištola

1.MESTO Fleischmann Uroš           102,95     12točk

2.MESTO Lovenjak Alen                 133,28     10točk

3.MESTO Fleischmann Bernarda   146,79       8točk

4.MESTO Vičar Simon                    159,56      7točk

5.MESTO Antolič Janez                  162,26      6točk

6.MESTO Vogrin Marko                  175,89      5točk

7.MESTO Špur Filip                        178,83      4točke

8.MESTO Forjan Darko                  187,51      3točke

9.MESTO Janžekovič Miroslav       230,32      2točki

Rezultati 2.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2019

 

Kokolajnščak 23.2.2019 

-VK Puška optika 100m +Vk Pištola 25m

1.MESTO Fleischmann Uroš           222     12točk

2.MESTO Lovenjak Alen                 211     10točk

3.MESTO Vogrin Marko                  206      8točk

4.MESTO Fleischmann Bernarda   205      7točk

5.MESTO Špur Filip                        168      6točk

6.MESTO Belič Leopold                 166      5točk

7.MESTO Forjan Darko                  150      4točke

8.MESTO Jakopec Marjan             114      3točke

Rezultati 1.tekme pokalnega prvenstva SZUS 2019

Kokolajnščak 16.2.2019 

-IZPADANJE

1.MESTO Lovenjak Alen                    12točk

2.MESTO Fleischmann Uroš             10točk

3.MESTO Vogrin Marko                      8točk

4.MESTO Belič Leopold                      7točk

5.MESTO Špur Filip                            6točk

6.MESTO FleischmannBernarda        5točk

7.MESTO Antolič Janez                    4točke

8.MESTO Vičar Simon                      3točke

9.MESTO Uratnik Andrej                    2točki

10.MESTO Dajčman Gašper            1točka

11.MESTO Muzek Melita                    0točk

2018

REZULTATI 4.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 23.06.2018-DRŽAVNO PRVENSTVO

Skupni seštevek iz vseh disciplin-Absolutni državni prvak:

1.MESTO Kamenšak Davor SK31               12točk

2.MESTO Lovenjak Alen     SK31                10točk

3.MESTO Vinter Dušan       SK31                 8točk

4.MESTO Špur Filip                                                        7točk

5.MESTO Forjan Darko                                                    6točk

6.MESTO Fleischmann Uroš                                            5točk

7.MESTO Antolič Janez                                                   4točke 

8.MESTO Belič Leopold                                                   3točke

9.MESTO Koren Dušan                                                    2točki

10.MESTO Muzek Melita                                                  1točka

Taktični preizkus:

1.MESTO Kamenšak Davor                    83,66                        

2.MESTO Vinter Dušan                           84,07                       

3.MESTO Lovenjak Alen                         94,82

4.MESTO Forjan Darko                           97,49

5.MESTO Špur Filip                               119,15                   

6.MESTO Antolič Janez                        132,03

7.MESTO Belič Leopold                        145,28

8.MESTO Koren Dušan                        149,72

9.MESTO Muzek Melita                        210,18

 

VK Pištola 25m:

1.MESTO Lovenjak Alen                         150    

2.MESTO Kamenšak Davor                    138

3.MESTO Fleischmann Uroš                   127

4.MESTO Špur Filip                                102

5.MESTO Vinter Dušan                           93

6.MESTO Antolič Janez                          92

7.MESTO Forjan Darko                           88     

8.MESTO Belič Leopold                          85     

9.MESTO Koren Dušan                           58     

10.MESTO Muzek Melita                        48

 

REZULTATI 3.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 2.6.2018

                                            VK Pištola          Izpadanje

1.MESTO Lovenjak Alen                     131                              1.       12 točk

2.MESTO Fleischmann Uroš              147                              3.        10točk

3.MESTO Kamenšak Davor               159                              4.         8 točk

4.MESTO Vinter Dušan                     126                               2.         7 točk

5.MESTO Špur Filip                            81                               5.         6 točk

6.MESTO Vogrin Marko                    113                               7.         5 točk

7.MESTO Antolič Janez                    124                               8.         4točke

8.MESTO  Daniel Jakob                     64                               6.         3točke

9.MESTO Fleischmann Bernarda    112                                9.         2točki

10.MESTO Kamenšak Jožef             18                               10.        1točka

 REZULTATI 2.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 21.04.2018

Taktični preizkus:

1.MESTO Kamenšak Davor             263,25                       12 točk

2.MESTO Vičar Simon                     308,88                        10točk

3.MESTO Dajčman Gašper             317,76                          8 točk

4.MESTO Kamenšak Jožef             361,22                          7 točk

5.MESTO Vinter Dušan                  381,36                           6 točk

6.MESTO Belič Leopold                 388,24                           5 točk

REZULTATI 1.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 14.04.2018

Taktični preizkus:

1.MESTO Vogrin Marko                512,77                       12 točk

2.MESTO Kamenšak Davor         513,07                        10točk

3.MESTO Vinter Dušan                577,44                         8 točk

4.MESTO Forjan Darko               723,36                          7 točk

5.MESTO Kamenšak Jožef       1011,37                           6 točk

6.MESTO Daniel Jakob             1184,38                          5 točk

2016

7.Zimska tekma – Nočni Taktični preizkus 23.12.2016:

 

1.MESTO Fleischmann Bernarda   124,59 

2.MESTO Vičar Simon                   137,51 

3.MESTO Kamenšak Davor           173,65 

4.MESTO Lovenjak Alen                176,69 

5.MESTO Kamenšak Jožef            179,47 

6.MESTO Dajčman Gašper            231,31 

7.MESTO Vinter Dušan                  233,76 

8.MESTO Špur Filip                        250,77 

9.MESTO Vogrin Marko                   512,74

10.MESTO Fleischmann Uroš             DNF

Rezultati tekme 15.10.2016

VK Puška 300m optika

1.MESTO Fleischmann Uroš        93

2.MESTO Fleischmann Bernarda 88

3.MESTO Vinter Dušan                72

4.MESTO Kamenšak Jožef          53

5.MESTO Vogrin Marko               52

6.MESTO Kamenšak Davor         38

7.MESTO Jakopec Marjan             5

VK Pištola25 m

1.MESTO Kamenšak Davor            91

2.MESTO Lovenjak Alen                 83+

3.MESTO Jakopec Marjan              83

4.MESTO Fleischmann Bernarda   75

5.MESTO Kamenšak Jožef             66

6.MESTO Vogrin Marko                  56

7.MESTO Vinter Dušan                  50

 

SKUPNI SEŠTEVEK REZULTATOV POKALNEGA PRVENSTVA STRELSKE ZVEZE ZA UPORABNO STRELJANJE ZA LETO 2016

 

1.MESTO:FLEISCHMANN  UROŠ            72

2.MESTO: VIČAR SIMON                         64 

3.MESTO:FLEISCHMANN BERNARDA   51

4.MESTO: JAKOPEC MARJAN                44         

5.MESTO : KAMENŠAK DAVOR              39

6.MESTO: BELŠAK MARKO                    38

7.MESTO:VELA BOŠTJAN                      38

8.MESTO:ŠPUR FILIP                             37

9.MESTO:LOVENJAK ALEN                    25

10.MESTO:DAJČMAN GAŠPER              23

11.MESTO: FORJAN DARKO                  20

12.MESTO: KAMENŠAK JOŽEF              15

13.MESTO: ZADRAVEC SAMO               13

14.MESTO: NOVAK DRAGO                   12

15.MESTO:VINTER DUŠAN                    10                                

16.MESTO:VRABIČ IZTOK                       4

17.MESTO: HOJNIK JOŽEF                      2

18.MESTO:KOTNIK BORUT                     1

19.MESTO:FLEISCHMANN ELIZABETA  0                      

20.MESTO:BELIČ LEOPOLD                    0

21.MESTO:JANŽEKOVIČ MIROSLAV      0

22.MESTO:FLEISCHMANN VIDA             0

23.MESTO:CAFUTA FRANC                    0

 

REZULTATI 8.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 1.10.2016

 Taktični preizkus-Jekleni izziv:

1.MESTO Belšak Marko                      84,62                        12 točk

2.MESTO Kamenšak Davor                89,85                        10 točk

3.MESTO Lovenjak Alen                     93,94                          8 točk

4.MESTO Forjan Darko                     103,70                         7 točk

5.MESTO Vičar Simon                      105,84                          6 točk

6.MESTO Fleischmann Bernarda    111,40                          5 točk

7.MESTO Jakopec Marjan                117,20                          4točke

8.MESTO Kamenšak Jožef              118,37                           3točke

9.MESTO Vinter Dušan                    126,14                           2točke

10.MESTO Dajčman Gašper            248,33                           1točka

11.MESTO Fleischmann Uroš            nkt                                0točk

 

Rezultati VK Puška 100m odprti merki-optika-skupaj

 

1.MESTO VIČAR SIMON                              84-95-179

2.MESTO FLEISCHMANN BERNARDA       77-95-172

3.MESTO DAJČMAN GAŠPER                    50-84-134

4.MESTO JAKOPEC MARJAN                     65-46-111

5.MESTO BELŠAK MARKO                           38-35-73

6.MESTO LOVENJAK ALEN                          52-21-73

7.MESTO FORJAN DARKO                           16-26-42

8.MESTO VINTER DUŠAN                              23-0-23

9.MESTO KAMENŠAK DAVOR                           7-0-7

REZULTATI 7.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 17.09.2016

 

  Taktični preizkus:

1.MESTO Belšak Marko                    421,48                        12 točk

2.MESTO Vičar Simon                       462,20                        10 točk

3.MESTO Kamenšak Davor               499,31                         8 točk

4.MESTO Zadravec Samo                 509,16                         7 točk

5.MESTO Forjan Darko                     523,34                          6 točk

6.MESTO Vinter Dušan                     530,89                          5 točk

7.MESTO Lovenjak Alen                   194,38                         4točke

8.MESTO Špur Filip                           563,81                         3točke

9.MESTO Jakopec Marjan                 591,62                         2točke

10.MESTO Kamenšak Jožef               604,14                        1točka

11.MESTO Fleischmann Bernarda            nkt                          0točk

Rezultati tekme MK Puška 50m odprti merki,Kokolajnščak 3.9.2016

1.MESTO Špur Filip                      264

2.MESTO Kamenšak Davor          255

3.MESTO Fleischmann Bernarda 250

4.MESTO Belšak Marko               238

5.MESTO Lovenjak Alen              225

6.MESTO Vinter Dušan             + 216

7.MESTO Vičar Simon                 216

8.MESTO Dajčman Gašper         153

 

REZULTATI 6.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 28.05.2016

 Taktični preizkus:

 1.MESTO Fleischmann Uroš             123,89                        12 točk

 2.MESTO Vičar Simon                      124,49                         10točk

 3.MESTO Špur Filip                           161,09                          8 točk

 4.MESTO Fleischmann Bernarda      162,16                         7 točk

 5.MESTO Belšak Marko                    169,32                          6 točk

 6.MESTO Kamenšak Davor              179,15                          5 točk

 7.MESTO Jakopec Marjan                194,49                          4točke

 8.MESTO Vinter Dušan                    215,17                          3točke

 9.MESTO Kamenšak Jožef              217,94                           2točke

10.MESTO Forjan Darko                   220,64                           1točka

11.MESTO Dajčman Gašper             285,27

12.MESTO Fleischmann Elizabeta    305,23                   

REZULTATI 5.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 14.05.2016

  Taktični preizkus:

 1.MESTO Fleischmann Uroš             101,35                        12 točk

 2.MESTO Fleischmann Bernarda      148,43                        10točk

 3.MESTO Belšak Marko                     158,56                         8 točk

 4.MESTO Vičar Simon                      164,99                          7 točk

  5.MESTO Forjan Darko                     165,17                          6 točk

  6.MESTO Vela Boštjan                     189,54                          5 točk

  7.MESTO Zadravec Samo                194,38                         4točke

  8.MESTO Špur Filip                           211,83                         3točke

  9.MESTO Hojnik Jožef                      241,20                          2točke

 10.MESTO Jakopec Marjan               253,89                          1točka

 11.MESTO Dajčman Gašper             342,11

 12.MESTO Cafuta Franc                   493,21

13.MESTO Belič Leopold                    562,41

14.MESTO Janžekovič Miroslav         585,75        

REZULTATI 4.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 16.04.2016

 Izpadanje:

 1.MESTO Fleischmann Uroš                         12 točk

 2.MESTO Jakopec Marjan                             10točk

 3.MESTO Vela Boštjan                                   8 točk

 4.MESTO Kamenšak Davor                            7 točk

 5.MESTO Kamnešak Jožef                             6 točk

 6.MESTO Vičar Simon                                    5 točk

 7.MESTOVrabič  Iztok                                    4točke

 8.MESTO Dajčman Gašper                             3točke

 9.MESTO Fleischmann Bernarda                    2točke

 10.MESTO Zadravec Samo                            1točka

 11.MESTO Belič Leopold 

 12.MESTO Fleischmann Elizabeta                   

REZULTATI 3.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 2.04.2016-DRŽAVNO PRVENSTVO

Skupni seštevek iz vseh disciplin-Absolutni državni prvak:

1.MESTO Fleischmann Uroš SK31          223,54   12točk

2.MESTO Vičar Simon  SK31                  304,33   10točk

3.MESTO Novak Drago SD Banovci        360,06    8točk

4.MESTO Vela Boštjan                                             364,98        7točk

5.MESTO Špur Filip                                                   379,02        6točk

6.MESTO Fleischmann Bernarda                              440,79        5točk

7.MESTO Kamenšak Davor                                       459,19      4točke 

8.MESTO Dajčman Gašper                                        482,25      3točke

9.MESTO Jakopec Marjan                                          483,82      2točki

10.MESTO Kotnik Borut                                              489,81     1točka

11.MESTO Kamenšak Jožef                                      498,30

12.MESTO Zadravec Samo                                       579,06

13.MESTO Janžekovič Miroslav                                631,85

14.MESTO Fleischmann                                            433,00dnf

 Taktični preizkus:

1.MESTO Fleischmann Uroš                     104,54     

2.MESTO Vela Boštjan                             109,98

3.MESTO Vičar Simon                              140,33

4.MESTO Kotnik Borut                              141,81

5.MESTO Špur Filip                                  151,02

6.MESTO Jakopec Marjan                        162,82

7.MESTO Novak Drago                            169,06      

8.MESTO Kamenšak Davor                      171,19      

9.MESTO Dajčman Gašper                       173,25      

10.MESTO Zadravec Samo                      187,06

11.MESTO Kamenšak Jožef                     195,30

12.MESTO Fleischmann Bernarda            213,79

13.MESTO Janžekovič Miroslav                244,85

VK Pištola 50m:

1.MESTO Vičar Simon                            70    

2.MESTO Fleischmann Uroš                   65

3.MESTO Novak Drago                           50

4.MESTO Kamenšak Davor                    46

5.MESTO Kamenšak Jožef                     38

6.MESTO Fleischmann Bernarda            36

7.MESTO Vela Boštjan                            32     

8.MESTO Špur Filip                                  28     

9.MESTO Jakopec Marjan                        27     

10.MESTO Janžekovič Miroslav              13

11.MESTO Kotnik Borut                            9

12.MESTO Zadravec Samo                      8

13.MESTO Dajčman Gašper                     4

 VK Puška 100m:

1.MESTO Vičar Simon                            75    

2.MESTO Fleischmann Uroš                   72++

3.MESTO Novak Drago                           72+

4.MESTO Špur Filip                                 53

4.MESTO Fleischmann Bernarda            53

6.MESTO Vela Boštjan                            52

6.MESTO Jakopec Marjan                       52     

8.MESTO Dajčman Gašper                     48     

9.MESTO Kotnik Borut                            43     

 MK Puška 50m:

1.MESTO Špur Filip                              91

2.MESTO Novak Drago                        87

3.MESTO Fleischmann Uroš                84

4.MESTO Fleischmann                         67

VK Puška optika 200m:

1.MESTO Vičar Simon                            91    

2.MESTO Fleischmann Bernarda           84

3.MESTO Kamenšak Davor                    66

4.MESTO Vela Boštjan                           61

5.MESTO Fleischmann Uroš                  60

6.MESTO Kamenšak Jožef                    59  

7.MESTO Dajčman Gašper                    39        

 

 

REZULTATI 2.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 19.03.2016

 Taktični preizkus:

1.MESTO Fleischmann Uroš                    187,94     12 točk

2.MESTO Vela Boštjan                             269,61     10točk

3.MESTO Jakopec Marjan                        284,66      8 točk

4.MESTO Vičar Simon                               291,73     7 točk

5.MESTO Lovenjak Alen                           311,51      6 točk

6.MESTO Kamenšak Davor                      315,95      5 točk

7.MESTO Novak Drago                            351,62      4točke

8.MESTO Fleischmann Bernarda             352,17      3točke

9.MESTO Špur Filip                                  355,29      2točke

10.MESTO Zadravec Samo                      447,30     1točka

11.MESTO Dajčman Gašper                     465,09

 

VK puška 100m :

1.MESTO: Vičar Simon                    76

2.MESTO:Fleischmann Bernarda    70

3.MESTO:Fleischmann Uroš           61

4.MESTO:Novak Drago                   60

5.MESTO:Špur Filip                         56

6.MESTO:Vela Boštjan                    51

7.MESTO:Dajčman Gašper             45

8.MESTO: Jakopec Marjan              35

 

 

REZULTATI 1.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 27.02.2016

 IDPA Taktični preizkus:

1.MESTO Fleischmann Uroš                    122,76    12 točk

2.MESTO Vičar Simon  CDP                    147,08     10točk

3.MESTO Vela Boštjan                             146,52      8 točk

4.MESTO Lovenjak Alen                           170,00     7 točk

5.MESTO Jakopec Marjan                        171,04      6 točk

6.MESTO Špur Filip                                  177,32      5 točk

7.MESTO Dajčman Gašper                      195,55      4točke

8.MESTO Kamenšak Jožef                      197,00      3točke

9.MESTO Kamenšak Davor                     197,38      2točke

10.MESTO Vrabič iztok                              DNF

11.MESTO Zadravec Samo                       DNF

12.MESTO Fleischmann Bernarda            DNF

2015

6.Zimska tekma – Nočni Taktični preizkus 26.12.2015:

1.MESTO Fleischmann Uroš                    187,92 

2.MESTO Fleischmann Bernarda             254,39 

3.MESTO Vičar Simon                              358,53 

4.MESTO Novak Drago                            368,30 

5.MESTO Špur Filip                                  369,28 

6.MESTO Zadravec Samo                        424,62 

7.MESTO Urbanič Jernej                          444,89 

8.MESTO Fleischmann                            463,15 

9.MESTO Vela Boštjan                             490,97

10.MESTO Kamenšak Jožef                    539,52 

11.MESTO Jakopec Marjan                      587,64

12.MESTO Dajčman Gašper                    611,99 

 

Rezultati tekme Puška 100m + 300m,Pištola tektični preizkus + Jeklo-21.11.2015

Puška 100m+300m:                                    Taktični preizkus+jeklo:

1.MESTO Fleischmann Bernarda  127                    1.MESTO Fleischmann Uroš          136,20

2.MESTO Fleischmann Uroš        118                     2.MESTO Vela Boštjan                  248,44

3.MESTO Vičar Simon                 117                     3.MESTO Vičar Simon                   271,60

4.MESTO Dajčman Gašper            92                    4.MESTO Fleischmann Bernarda   358,43

5.MESTO Jakopec Marjan             74                     5.MESTO Zadravec Samo             370,18

6.MESTO Vela Boštjan                 30                      6.MESTO Špur Filip                      434,24            

7.MESTO Forjan Darko                 29                     7.MESTO Jakopec Marjan             479,37

8.MESTO Špur Filip                      15                      8.MESTO Dajčman Gašper           632,58

                                                                                 9.MESTO Forjan Darko                 723,13

 

 

Rezultati tekme -IZPADANJE PIŠTOLA,PUŠKA -3.10.2015

 1.MESTO   Belšak Marko                  12+9      21

 2.MESTO   Špur Filip                         11+7     18

 3.MESTO   Fleischmann Bernarda    8+10     18

 4.MESTO   Fleischmann Uroš           13+3     16

 5.MESTO   Fleischmann                    10+2     12

 6.MESTO   Vela Boštjan                      7+4      11

 7.MESTO   Dajčman Gašper              6+5      11

 8.MESTO   Vičar Simon                       5+6      11

 9.MESTO   Kamenšak Davor              3+8      11

10.MESTO  Jakopec Marjan                9+0       9

11.MESTO  Forjan Darko                    4+0        4

12.MESTO  Kamenšak Jožef               2+1       3

13.MESTO  Fleischmann                    1+0        1

 

SKUPNI SEŠTEVEK REZULTATOV POKALNEGA PRVENSTVA STRELSKE ZVEZE ZA UPORABNO STRELJANJE ZA LETO 2015

1.MESTO:FLEISCHMANN  UROŠ            72

2.MESTO: FLEISCHMANN BERNARDA  62 

3.MESTO:KOTNIK BORUT                       41

4.MESTO: DAJČMAN                               39          

5.MESTO : VIČAR SIMON                        38

6.MESTO: ŽUPEC ALEN                          27

7.MESTO:BELŠAK MARKO                     24

8.MESTO:URBANIČ JERNEJ                   17

9.MESTO: FLEISCHMANN                       16

10.MESTO: ŠTEFANEC ROBERT           12

11.MESTO: HOJNIK JOŽEF                     11

12.MESTO: FLEISCHMANN                      8

13.MESTO: ŠPUR FILIP                            8-

14.MESTO: KAMENŠAK JOŽEF               7

15.MESTO: LAVRIČ TOMI                        7-                                 

16.MESTO: KAMENŠAK DAVOR              6

17.MESTO: KOTNJEK SAŠA                    6-

18.MESTO:JURIČ LJUBO                          5

19.MESTO:NOVAK DRAGO                      5-

20.MESTO:GIBIČAR ALEŠ                        4

21.MESTO:DAJČMAN GAŠPER               1

22.MESTO:VELA BOŠTJAN                      1-

 

 

REZULTATI 8.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 05.09.2015

Taktični preizkus:

1.MESTO Fleischmann Bernarda                    205,41    12 točk

2.MESTO Kotnik Borut                                    239,40     10 točk

3.MESTO Belšak Marko                                  270,52     8 točk

4.MESTO Vičar Simon                                    397,15      7 točk

5.MESTO Fleischmann                                   413,59      6 točk

6.MESTO Urbanič Jernej                                 413,63      5 točk

7.MESTO Kamenšak Davor                            415,74      4točke

8.MESTO Fleischmann                                   451,24       3točke

9.MESTO Špur Filip                                        500,58       2točke

10.MESTO Hojnik Jožef                                  523,60      1točka

11.MESTO Kamenšak Jožef                           596,47

12.MESTO Vela Boštjan                                 649,44

13.MESTO Dajčman Gašper                          724,27

 

Puška 100 +300m:

1.MESTO Vičar Simon                    82

2.MESTO Belšak Marko                 70

3.MESTO Hojnik Jožef                    62

4.MESTO Kotnik Borut                    61

5.MESTO Dajčman Gašper             51

6.MESTO Špur Filip                        49

7.MESTO Vela Boštjan                   38

8.MESTO Fleischmann                   21

9.MESTO Urbanič Jernej                17

10.MESTO Kamenšak Davor          15

11.MESTO Kamenšak Jožef           11

 

 

REZULTATI 7.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 19.06.2015

Taktični preizkus:

1.MESTO Fleischmann Bernarda                    198,77   12 točk

2.MESTO Župec Alen                                      267,64   10 točk

3.MESTO Belšak Marko                                  271,19     8 točk

4.MESTO Fleischmann Uroš                           272,23     7 točk

5.MESTO Urbanič Jernej                                325,49      6 točk

6.MESTO Vičar Simon                                   344,05       5 točk

7.MESTO Hojnik Jožef                                   358,91      4točke

8.MESTO Kamenšak Jožef                            427,74      3točke

9.MESTO Kamenšak Davor                           527,38      2točke

10.MESTO Dajčman Gašper                         679,44      1točka

REZULTATI 6.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 06.06.2015

Praktično streljanje —              puška/pištola-skupaj:

1.MESTO Fleischmann                           60,12/112,88   173,00    12 točk

2.MESTO Fleischmann Bernarda            93,56/127,75   221,31   10 točk

3.MESTO Belšak Marko                         113,27/127,07  240,34     8 točk

4.MESTO Štefanec Robert                       88,72/228,5    317,22     7 točk

5.MESTO Hojnik Jožef                            86,68/338,74   425,42      6 točk

6.MESTO Jurič Ljubo                            106,64/356,97   463,61       5 točk

7.MESTO Kamenšak Jožef                       168,20/354      522,2       4točke

REZULTATI 5.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 24.5.2015

Praktično streljanje:

1.MESTO Fleischmann                           179,93    12 točk

2.MESTO Fleischmann Bernarda            283,38   10 točk

3.MESTO Župec Alen                              288,65     8 točk

4.MESTO Dajčman                                  316,39     7 točk

5.MESTO Kotnik Borut                             320,40     6 točk

6.MESTO Vičar Simon                             388,51     5 točk

 

REZULTATI 4.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 03.5.2015

VK PUŠKA ODPRTI MERKI 300m               VK  Puška optika   300m                                 Pištola 25m                                  Točke:

1.MESTO Fleischmann                    161                     1.MESTO Darko                             169                         1. MESTO Fleischmann Uroš              176     12točk                      

2.MESTO Vičar Simon                     139                      2.MESTO Gibičar Aleš                   167                        2.MESTO Vičar Simon                        159+   10točk

3.MESTO Fleischmann B.                136                     3.MESTO Fleischmann U.              161                         3.MESTO                 B.                        159      8točk                                                                  

4.MESTO                Bojan                134                     4.MESTO Kotnjek Saša                  159                         4.MESTO Lavrič Tomi                         154       7točk

5.MESTO Štefanec  R.                       98                     5.MESTO Lavrič Tomi                     143                        5.MESTO Kotnjek Saša                       151       6točk

6.MESTO Lavrič Tomi                        29                     6.MESTO.Fleischmann Bernarda   128                         6.MESTO Fleischmann Bernarda       144        5točk

                                                                                                                                                                          7.MESTO Gibičar Aleš                        135        4točk

                                                                                                                                                                          8.MESTO             Alen                         121       3točke

                                                                                                                                                                          9.MESTO Fleischmann                        108       2točki

                                                                                                                                                                         10.MESTO Štefanec Robert                 104      1točka

REZULTATI 3.TEKME PP SZUS KOKOLJNŠČAK 6.4.2015

JEKLENI IZZIV

1.MESTO  Fleischmann                 79,32   12točk

2.MESTO  Kotnik Borut                   90,96  10točk

3.MESTO Fleischmann Bernarda 108,39    8točk

4.MESTO Dajčman                       119,22    7točk

5.MESTO           Alen                   129,78     6točk

6.MESTO Vičar Simon                  149,18     5točk

7.MESTO Fleischmann                 200,01     4točke

 REZULTATI 2.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 15.3.2015

TAKTIČNI PREIZKUS                                        Izpadanje                         Skupni rezultat prvih treh iz vseh disciplin

1. MESTO Fleischmann                   95,33        1.MESTO Fleischmann Uroš    1.MESTO Fleischmann Uroš 209,33

2. MESTO Dajčman                        129,33         2.MESTO Kotnik Borut             2.MESTO Dajčman              419,33

3. MESTO Fleischmann Bernarda  137,65        3.MESTO                Bojan         3.MESTO Kotnik Borut          472,03    

4. MESTO Kotnik Borut                 155,03          4.MESTO Štefanec Robert          

5. MESTO Špur Filip                      187,23         5.MESTO Vičar Simon    

6. MESTO Novak Drago                206,46         6..MESTO Fleischmann Elizabeta

7. MESTO Štefanec Robert            225,52        

8. MESTO Vičar Simon                  244,83

9. MESTO Fleischmann                 246,55

10.MESTO Urbanič Jernej              250,01 

VK PUŠKA ODPRTI MERKI 100m               MK  Puška  50m                                      Pištola 25m

1.MESTO Fleischmann Uroš       159   1.MESTO Fleischmann Uroš 169         1. MESTO Fleischmann Uroš          159                                

2.MESTO  Bojan                          130    2.MESTO Špur Filip              168         2.MESTO Dajčman                          141

3.MESTO Špur Filip                    119     3.MESTO Fleischmann Vida158         3.MESTO Kotnik Borut                     129                                         

4.MESTO Novak Drago              118      4.MESTO Novak Drago       156           4.MESTO Fleischmann                    127

5.MESTO Štefanec Robert           88      5.MESTO Kotnik Borut           78         5.MESTO Novak Drago                   102

6.MESTO Kotnik Borut                78      6.MESTO Dajčman                 42         6.MESTO Vičar Simon                     100

7.MESTO Fleischmann Bernarda 74                                                                  7.MESTO Fleischmann                      98

8.MESTO Fleischmann                 68                                                                   8.MESTO Štefanec Robert               74

9.MESTO Vičar Simon                 60                                                                    9.MESTO Špur Filip                         71 

                                                                                                      10.MESTO Fleischmann                    70 

REZULTATI 1.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 22.2.2015

TAKTIČNI PREIZKUS

1.MESTO Fleischmann                            82,41    12 točk

2.MESTO Fleischmann Bernarda           110,78   10 točk

3.MESTO Kotnik Borut                            113,23     8 točk

4.MESTO Bojan                                      124,71     7 točk

5.MESTO Vičar Simon                            147,76     6 točk

6.MESTO Urbanič Jernej                       153,72      5 točk

7.MESTO Fleischmann                         202,37      4 točke

8.MESTO Fleischmann                         227,12      3 točke

 

VK PUŠKA ODPRTI MERKI 100m                                                                 VK PUŠKA OPTIKA 200m

1.MESTO Fleischmann Bernarda     131                                                      1.MESTO Fleischmann            88

2.MESTO Fleischmann Uroš            127                                                       2.MESTO D. Bojan                   65

3.MESTO D. Bojan                           125                                                       3.MESTO Flleischmann            59

4.MESTO Kotnik Borut                      98                                                        4.MESTO Kotnik Borut             56

5.MESTO Fleischmann                     80

2014

SKUPNI SEŠTEVEK REZULTATOV POKALNEGA PRVENSTVA STRELSKE ZVEZE ZA UPORABNO STRELJANJE ZA LETO 2014

1.MESTO:FLEISCHMANN  BERNARDA    68

2.MESTO: ŠPUR FILIP                               39

3.MESTO:  KOTNIK BORUT                       37

4.MESTO: FLEISCHMANN UROŠ             36

5.MESTO : ŠTEFANEC ROBERT              34

6.MESTO: ŽUPEC ALEN                           33

6.MESTO:NOVAK DRAGO                        33

8.MESTO: P. Mirko                                     27

9.MESTO: D. BOJAN                                 23

10.MESTO: RANČIGAJ PETER                17

10.MESTO: KAMENIK SARA                    17

12.MESTO: LAVRIČ TOMI                        13

13.MESTO: DOKL ROBERT                     10

13.MESTO: K. Iztok                                   10

15.MESTO: G. Mar.                                     4

16.MESTO: JURIČ LJUBO                         3

17.MESTO: FLEISCHMANN                      1 

REZULTATI 8.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 26.7.2014

1.MESTO                                                                   299,51    12 točk

2.MESTO Fleischmann Bernarda                             351,54    10 točk

3.MESTO Lavrič Tomi                                              397,75     8 točk

4.MESTO Špur Filip                                                  526,56     7 točk

5.MESTO Štefanec Robert                                        548,64    6 točk

6.MESTO  Župec Alen                                              577,91     5 točk

7.MESTO Kamenik Sara                                          578,10     4 točke

8.MESTO Fleischmann Uroš                                   598,00      0 točk

9.MESTO Kotnik Borut                                             599,00     0 točk

REZULTATI 7.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 14.6.2014

1.MESTO Fleischmann Bernarda          116,24    12 točk

2.MESTO Kotnik Borut                           132,22   10 točk

3.MESTO Štefanec Robert                     154,08     8 točk

4.MESTO D. Bojan                                159,29      7 točk

5.MESTO Župec Alen                            195,72     6 točk

6.MESTO  Lavrič Tomi                          229,84     5 točke

7.MESTO Dokl Robert                           298,46     4 točke

8.MESTO Fleischmann Uroš          115,25DNF    0 točk

REZULTATI 6.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 31.5.2014 – DRŽAVNO PRVENSTVO

SKUPNO-SEŠTEVEK VSEH REZULTATOV:

1. MESTO Fleischmann Uroš                       12 točk

2. MESTO Špur Filip                                    10 točk

3. MESTO Kotnik Borut                                 8 točk

4. MESTO Novak Drago                               7 točk

5. MESTO Župec Alen                                  6 točk

6. MESTO Štefanec Robert                          5 točk

7. MESTO  D. Bojan                                     4 točke

8. MESTO Fleischmann Bernarda               3 točke

9. MESTO Kamenik Sara                             2  točki

10.MESTO Fleischmann                             1 točka

 

VK PIŠTOLA 25m:                                      MK PUŠKA 50m:                              VK PUŠKA 100m:                           IZPADANJE:                             TAKTIČNI PREIZKUS

1.MESTO Fleischmann Uroš          218   1.MESTO Fleischmann Uroš   138     1.MESTO Novak Drago      153   1.MESTO Fleischmann U.  1.MESTO Fleischmann Uroš 217,50

2.MESTO Fleischmann Bernarda   198   2.MESTO Špur Filip                 120     2.MESTO Kotnik Borut       126   2.MESTO Kotnik Borut        2.MESTO Ž. Alen                   310,07

3.MESTO Ž. Alen                             185   3.MESTO Fleischmann            118   3.MESTO Štefanec Robert 112   3.MESTO Špur Filip             3.MESTO Kotnik Borut          354,03

4.MESTO Špur Filip                        177   4.MESTO Kotnik Borut              85     4.MESTO Špur Filip             96    4.MESTO Fleischmann B.   4.MESTO Špur Filip               379,36

5.MESTO D. Bojan                         155    5.MESTO Novak Drago            79                                                           4.MESTO Kamenik Sara     5.MESTO Kamenik Sara       409,98

6.MESTO Novak Drago                 153    6.MESTO D. Bojan                    59                                                           4.MESTO Novak Drago       6.MESTO Štefanec Robert   436,15

7.MESTO Kotnik Borut                  149                                                                                                                      4.MESTO Ž.Alen                 7.MESTO Novak Drago        453,13

8.MESTO Kamenik Sara                79                                                                                                                       4.MESTO Dajčman Bojan             

                                                                                                                                                                                   4.MESTO Štefanec Robert           

REZULTATI 5.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 10.5.2014

1.MESTO Fleischmann Bernarda          113,01   12 točk

2.MESTO Rančigaj Peter                      124,64   10 točk

3.MESTO P. Mirko                                125,57     8 točk

4.MESTO Štefanec Robert                    129,20     7 točk

5.MESTO Špur Filip                              136,59      6 točk

6.MESTO Novak Drago                         145,43     5 točk

7.MESTO  Ž.Alen                                  164,50     4 točke

8.MESTO Kotnik Borut                           172,93    3 točke

9.MESTO Fleischmann Uroš                   DNF      0  točk

REZULTATI 4.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 26.4.2014

1.MESTO Fleischmann Uroš                    117,40     12točk

2.MESTO Fleischmann Bernarda             164,05     10točk

3.MESTO Štefanec Robert                       181,62        8točk

4.MESTO P. Mirko                                    181,66        7točk

5.MESTO Špur Filip                                  217,14        6točk

6.MESTO Novak Drago                            282,86        5točk

REZULTATI 3.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 22.3.2014

 1.MESTO Fleischmann Bernarda     135,41     12točk

2.MESTO Špur Filip                          196,45     10točk

3.MESTO Ž. Alen                              219,80       8točk

4.MESTO Novak Drago                    242,66       7točk

5.MESTO Dokl Robert                      357,00       6točk

6.MESTO Fleischmann Uroš             DNF          0točk

 REZULTATI 2.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 8.3.2014

1.MESTO Fleischmann Uroš                  258,39   12 točk

2.MESTO Fleischmann Bernarda           284,46   10 točk

3.MESTO Kotnik Borut                           437,94    8 točk

4.MESTO P. Mirko                                  444,95    7 točk

5.MESTO Novak Drago                          486,25    6 točk

6.MESTO Kamenik Sara                        539,48    5 točk

7.MESTO   Ž. Alen                                 541,14    4 točke

8.MESTO Jurič Ljubo                              644,04    3 točke

REZULTATI 1.TEKME PP SZUS KOKOLAJNŠČAK 18.1.2014

 1.MESTO  Fleischmann Bernarda                     99,49     12točk

 2.MESTO  K. Iztok                                              114,77   10točk

 3.MESTO  Kotnik Borut                                       147,24    8točk

 4.MESTO Rančigaj Peter                                   153,99    7točk

 5.MESTO  Kamenik Sara                                   181,63    6točk

 6.MESTO P. Mirko                                             183,39    5točk

 7.MESTO G. Marjan                                           185,24   4točke

 8.MESTO Novak Drago                                      190,74   3točke

 9.MESTO Ž. Alen                                                225,34   2točke

 10.MESTO Fleischmann Uroš                               DNF    0točk